Τετάρτη 8 Δεκ, 2021 | Επικοινωνία
trans gif
OMADA

ΒΙΝΤΕΟ: Το πέναλτι που έδειξε το VAR, η άμεση απάντηση και το επτάλεπτο της ανατροπής

18/10/2021 20:55
OMADA

Έστω και αν δεινοπάθησε στο τελευταίο δεκάλεπτο, ο ΑΠΟΕΛ κατάφερε να πάρει τη νίκη, αφού επικράτησε με 2-1 του Εθνικού Άχνας, σε αγώνα που διεξήχθη για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Οι γαλαζοκίτρινοι άνοιξαν το σκορ στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου, με ένα εξαιρετικό γκολ από τον Οκριασβίλι, ο οποίος με απευθείας εκτέλεση φάουλ έκανε το 1-0.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι, επιχείρησαν να φθάσουν στην ισοφάριση και το κατάφεραν στο 80΄της αναμέτρησης, με την εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μάριου Ηλία.