Τετάρτη 8 Δεκ, 2021 | Επικοινωνία
trans gif
OMADA

ΒΙΝΤΕΟ: Η απίθανη γκολάρα του Οκριασβίλι και η κίνηση προς την κερκίδα του ΑΠΟΕΛ

18/10/2021 20:02
OMADA

Απίθανο γκολ για τον Τονρίκε Οκριασβίλι, ο οποίος με απευθείας εκτέλεση φάουλ έδωσε προβάδισμα στον ΑΠΟΕΛ, στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου.

Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Γεωργιανός ανέλαβε να εκτελέσει το φάουλ από πλάγια θέση και με αρκετό φάλτσο έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Χριστοδούλου και έκανε το 1-0.

Ο Οκραισβίλι κατάφερε με αυτό το εξαιρετικό τέρμα να ανοίξει λογαριασμό με τη φανέλα του ΑΠΟΕΛ, αφού είναι το πρώτο που πετυχαίνει ο 29χρονος άσος.