ΒΙΝΤΕΟ: Η απίθανη γκολάρα του Οκριασβίλι και η κίνηση προς την κερκίδα του ΑΠΟΕΛ

Απίθανο γκολ για τον Τονρίκε Οκριασβίλι, ο οποίος με απευθείας εκτέλεση φάουλ έδωσε προβάδισμα στον ΑΠΟΕΛ, στο φινάλε του πρώτου ημιχρόνου.

Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Γεωργιανός ανέλαβε να εκτελέσει το φάουλ από πλάγια θέση και με αρκετό φάλτσο έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Χριστοδούλου και έκανε το 1-0.

Ο Οκραισβίλι κατάφερε με αυτό το εξαιρετικό τέρμα να ανοίξει λογαριασμό με τη φανέλα του ΑΠΟΕΛ, αφού είναι το πρώτο που πετυχαίνει ο 29χρονος άσος.

Μάλιστα, ο Γεωργιανός κινήθηκε προς την κερκίδα του ΑΠΟΕΛ, πανηγύρισε έξαλλα το γκολ του, φίλησε το σήμα του ΑΠΟΕΛ και στη συνέχεια, πνίγηκε στις αγκαλιές των συμπαικτών του.