BINTEO: Μαγικός Ολυμπιακός... Τρέλανε τον Τορναρίτη με τριάρα από το ημίχρονο

Με εντυπωσιακό τρόπο διπλασίασε τα τέρματά του στο Μακάρειο ο Ολυμπιακός απέναντι στην ΑΕΛ.

Συγκεκριμένα, στο 34', οι μαυροπράσινοι, μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Κοστόφ με δυνατό σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για να γράψει το 2-0.

Δείτε το γκολ:

Άμεσα απάντησε στο δεύτερο γκολ του Ολυμπιακού η ΑΕΛ, με τον Αντάμοβιτς, στο 42ο λεπτό του αγώνα.

Ο Άντονι Γεωργίου έκανε την μπαλιά από αριστερά, με τον Αντάμοβιτς να μπαίνει στην πορεία της μπάλας και να πλασάρει τον Νεόφυτο Μιχαήλ για το 2-1.

Στο 44ο λεπτό της αναμέτρησης, ο Σάλι πέρασε εξαιρετική μπαλιά στον Χάνι, ο Μπρούνο Σάντος έκανε λάθος και ο Χάνι βρέθηκε απέναντι στον Βοζίνια. Με εύστοχο πλασέ, έγραψε το 3-1, που ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.