Νεύρα και ένταση στο Μακάρειο

Νεύρα και ένταση στο παιχνίδι, καθώς στο 57' ο Λαγκ βρέθηκε στο έδαφος και στην συνέχεια δημιουργήθηκε ένταση ανάμεσα σε ποδοσφαιριστές των δυο ομάδων, στο παιχνίδι της Δόξας με την Ομόνοια.

Ο διαιτητής της αναμέτρησης, Βασίλης Δημητρίου, διέκοψε προσωρινά τον αγώνα και έδωσε από μια κίτρινη σε Λούφτνερ και Ασαμόα αντίστοιχα.

Υπενθυμίζεται ότι, η Ομόνοια προηγείται με 2-0 από τα τέρματα των Ντάρμπισαϊρ στο 25' και Μποτεάκ στο 61'.

Οι πράσινοι έκανα ένα καλό πρώτο ημίχρονο χωρίς να απειληθούν ιδιαίτερα, ωστόσο στα πρώτα 15 λεπτά της επανάληψης δυσκολευόταν αλλά βρήκε την λύση από το στημένο με τον Γάλλο ποδοσφαιριστή.

Στόλτενμπεργκ: Δεν είναι πολύ αργά για να κερδίσει η Ουκρανία τον πόλεμο
Παρασκηνιακές συνεννοήσεις Ισραήλ-Τουρκίας για τουρκικό ανθρωπιστικό στολίσκο στη Γάζα
BINTEO: Τύπος πήγε σε πλυντήριο αυτοκινήτων το Cybertruck της Tesla και το μετάνιωσε
Μέσα από χίλια μύρια κύματα ψηφίστηκε ο νόμος που επιτρέπει την ταυτοποίηση χρηστών καρτοκινητών
Εγκρίθηκε από τη Βουλή σχέδιο ψηφίσματος για δικαίωμα στο καθαρό περιβάλλον
Αναβρασμός στα αμερικανικά πανεπιστήμια με εκατοντάδες συλλήψεις-Τεταμένες κινητοποιήσεις κατά του πολέμου στη Γάζα
Κάλεσε την Τουρκία να αρπάξει την ευκαιρία, βλέπει διάθεση από Γερμανία για πιο πρωταγωνιστικό ρόλο ο ΠτΔ
Πράσινο Βουλής για νέες κατηγορίες δανείων από τον Κεντρικό Φορέα Ισότιμης Κατανομής Βαρών
Στεφάνου: Διαχρονική η στήριξη ΑΚΕΛ στα αιτήματα των πολύτεκνων